درباره ما

ایده تولید تخت تاشوی دیواری برای اولین بار در ایران توسط مدیریت مرکز کم جا چوب ارائه شد و در سال 1369 اولین نمونه این محصول با استفاده از جک های آلمانی طراحی و تولید گردید. تولید تخت تاشو از سال 1374 آغاز و سال 1375 با بهره گیری از یراق آلات و جک های تولید داخل ادامه یافت. در سال 1378 کم جا چوب ( سهامی خاص) بر اساس سیستم گسترده مدیریتی و خدماتی، افزایش تولید و ارائه طرح های نوین در این زمینه تاسیس گردید. این مرکز با حضور تنی چند از مدیران موفق مبلیران سابق و با پشتوانه 30 سال تجربه کاری در صنعت چوب ایران توانسته است در راستای پیشرفت این صنعت در کشور ،گام بردارد. از سال 1380 با ورود تکنولولوژی و ماشین آلات مدرن صنعت چوب به کشور کم جا چوب با خریداری جدید ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات نسبت به مکانیزه کردن سیستم تولید اقدام نمود و با گذشت مدت زمان کوتاهی ضمن سرمایه گذاری اصولی، مدیریت بازار، ارائه طرح های جدید و نزدیک شدن به سلیقه مشتریان وتلاش در جهت بهینه سازی خدمت به مشتریان به پیشرفتهای چشم گیری در توسعه تولید و بالا بردن سطح کیفی محصولات دست یابد.

 

 

 

با توجه نیاز روز افزون مشتریان و به منظور جایگزینی محصولات با کیفیت تولید داخل کشور، کم جا چوب دامنه محصولات تولیدی خود را افزایش داد که امروزه محصولاتی ازقبیل سرویس های تخت تاشوی دیواری انواع سرویس خواب نوزاد، سرویس خواب یکنفره، دو نفره، سرویس خواب نوجوان، انواع کمد ، مبل های تخت خواب شو، مبلمان مدرن، تشک های طبی و فنری با استانداردهای بین المللی را در دستور کار دارد که در بیش از 28 نمایندگی فروش در سطح کشور به شما عزیزان ارائه می گردد.

خوشبختانه در سال 1394 با تلاش کادر فنی و مهندسی واحد تولید، کم جا چوب موفق به اخذ استاندارد ملی برای تخت های تاشو شد که این امر برای اولین بار در ایران محقق گردید.