ویژگی های میز کنفرانس خوب

اگر جلسات کاری زیادی دارید و یا می خواهید چیزی، در کنترل راحت تر این جلسات به شما کمک کند، میز کنفرانس گزینه مطلوب شما خواهد بود، فقط سعی کنید تمام حواستان را برای انتخاب یک گزینه کارآمد و مطمئن جمع کنید، این بستگی به شما دارد، قبل از هرچیز تمام انتظاراتتان را روی کاغذ بیاورید، مطمئن باشید میز دلخواه شما با تمام ویژگی هایی که مدنظر دارید یک جایی منتظرتان است!

 

ویژگی های میز کنفرانس خوب

 

  • سعی کنید محصولی با طراحی هوشمندانه انتخاب کنید، چنین سازه ای شما و سایر حضار را در برقراری ارتباطی ساده اما موثر بسیار کمک خواهد کرد، ساختار جلسات خود را بسنجید، آیا این ساختار بیشتر تک محوره است و یک نفر در راس آن به عنوان صاحب نظر حضور دارد؟ بنابراین میزی با ساختار مربعی یا مستطیلی برای شما مناسب تر خواهد بود، یا شما کنفرانس هایی با تعاملات ضربدری و مشارکت های گروهی دارید؟ در این صورت انتخاب میزی با ساختار دایره ای برای شما گزینه بهتری خواهد بود.
  • میزهای کنفرانس در انواع جنس های چوبی، فلزی و شیشه ای وجود دارند، دقت کنید چه جنسی برای جلسات شما بهتر است؟ برای مثال اگر در طی روز جلسات زیادی برگزار می کنید، استفاده از میز کنفرانس شیشه ای، گزینه مناسبی نخواهد بود چراکه ممکنن است در پایان هر جلسه کاری، نیازمند نظافت آن باشید.
  • از انتخاب میزهایی با اشکال غیر متعارف و خاص بپرهیزید، اجازه ندهید تمرکز حضار شما، ناخودآگاها به فرم میز معطوف شود.
  • در خرید میز کنفرانس خود، تمام اولویتتان را روی زیبایی و چشم نوازی آن نگذارید و اجاز ندهید که کل فضای شما را به خود اختصاص دهد، عدم مدیریت در فضا می تواند تاثیر بدی روی روند و پویایی جلسات شما داشته باشید، تعداد حاضرین همیشگی جلساتتان را برآیند کنید، ابعاد مناسب میز خود را بر همین اساس تنظیم کنید.
  • با صرف زمان کافی برای انتخاب میز کنفرانس، می توانید امتیازات همزمان بیشتری را به خود و کارمندانتان هدیه بدهید، مثلا دقت به این نکته که در طراحی محصول شما امکان پذیرایی از حضار یا پخش ویدئو پروژکتور و ویدئو کنفرانس به خوبی لحاظ شده باشد.
  • انتخاب رنگ را جدی بگیرید، اگر زمینه کاری شما دربرگیرنده جلساتی، نیازمند جوی جدی باشد، توصیه می شود از رنگ های تیره تر یا سردتر استفاده کنید، و در مقابل اگر هدف از برگزاری جلساتتان، رسیدن به نتایجی حول موضوعاتی پویا و فانتزی است، انتخاب رنگ های تند و گرم را دست کم نگیرید.

    جهت خرید میز کنفرانس دلخواه خود می توانید به سایت کم جا چوب مراجعه فرمایید.